O nas

Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów do spraw ochrony środowiska, architektów, projektantów branży konstrukcyjno – budowlanej, sanitarnej, gazowej i  elektrycznej. 

Podchodzimy z pasją do swojej pracy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie z zaangażowaniem dążąc do realizacji jego projektu. Zapewniamy kompleksowy i czynny udział w całym procesie inwestycyjnym, począwszy od koncepcji poprzez uzyskanie pozwoleń i finalnie realizację inwestycji.

Wykonujemy karty informacyjne przedsięwzięcia oraz raporty o oddziaływaniu na środowisko dla budynków inwentarskich niezbędne do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. 

Przygotowujemy dokumentacje niezbędną do otrzymania pozwolenia na budowę, w tym wnioski, projekty budowlane wielobranżowe, projekty wykonawcze dla branży hodowlanej, przemysłowej, magazynowej i mieszkaniowej. 

Zapewniamy kompleksową koordynacje międzybranżową na etapie projektu i realizacji inwestycji. 

Sporządzamy kosztorysy inwestorskie, w tym budowlane i wyposażeniowe, m.in. do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w celu uzyskania dofinansowania.

Zrealizowane dotychczas inwestycje i uzyskane doświadczenie pozwalają nam trafnie ocenić potrzeby klienta i spełnić jego oczekiwania. 

Podjęcie współpracy z nami to strzał w dziesiątkę !